0

Böyle birden yazmak istesem ya boş kağıda. Birden olsa her şey. Şehvetli bir sevişme gibi. Kıvılcım bir anda alevlere bıraksa kendini, orman yangınları gibi. Bırakamam eğer öyle olursa, kimse seni elimden alamaz. Tutkuyla bağlanırsam tutkuyla ölene kadar bırakamam. Aynı ona benzer şeyler oluyor şu anda. Sevişiyorum. Ateşli bir şekilde, duvardan duvara sevişiyorum. Çok özlemişim. Seks yapmayı mı çok özlemişsin? Hayır. O’nu özlemişsin o zaman? Onunla yapacağın her şeyi özlemişsin. Tenine dokunmayı da uzaktan saatlerce yüzüne bakmayı da özlemişsin. Özlemişsin oğlum işte. Benim kağıdı özlediğim gibi özlemişsin. Ben kağıda ulaşabildim ama sen ona ulaşamayacaksın.

Çok özlemişim beyaz sayfayı. Kafamın belki de 23 yıldır en dolu olduğu günlerde hiç de boşaltmaya niyetlenmemem gerçekten bu kahpe düzenli kahpe hayatın bana oynadığı en büyük oyunlardan yalnızca bir tanesi. Diğer oynadığı oyunları biliyorsunuz. Çelme taktığını biliyorsunuz bana ben toprak yolda koşarken. Üstümün başımın paramparça olduğunu da biliyorsunuz düşünce. Biliyorsunuz işte benim tikim varken tüm köy oradayken benimle dalga geçtiğini. 3. Tekil şahıs olarak kullandım belki de 2. çoğul şahıstır. Bilemiyorum ki. Allah düşmanın bile şeyini versin.

Belim inanılmaz ağrıyor. Yok aslında inanılmaz ağrıdığı falan yok. Arkama yaslanmamaktan oluyor bunlar. Arkama yaslanamıyorum. Belki de ben dikkat çekmeye çalışıyorumdur. Bunun sırrı kayıp Malezya uçağı gibi uzun yıllar korunacak. Belim inanılmaz ağrıyor. Sırtımda bir el boşluğunda yuva var orası çok ağrıyor. Sırtımda hissetmek istediğim bir elin yuvası ağrıyor. Sırtımda bir el eksikliği var. Tüm dünya karşımdayken yaşadığım hazzın tadını sadece ben biliyorum. O yüzden sırtımdaki eli de nankörlük kılıcıyla kesip o eli inkar ediyorum. Tek başıma kalmak istiyorum anlasanıza oğlum beni. Arkamda kimse durmasın.

Kesinlikle anlamıyorlar. Kafamın içinde tek başıma kalamıyorum. Kafamın içinde 3-5 tane, her sorulana “fark etmez..” diyen bir tip var. Tüm gün sağ eliyle karnını okşayıp ardından yine sağ elini yemek çok güzel olmuş hareketini direk güzelliğini sorgulamadan ağzına götürürcesine kullanırken “yiyecek bir şeyler yok mu ya, ben acıktım biraz” diyen sakallı-saçlı birileri var.

Duygularım bu ara hiç olmadığı kadar kontrol altında. Bir şeyler yapamıyorum, bir şeyler yapıyorum. Bir şeyler duyamıyorum. Duymak istiyorum. Bu mu istediğim şeyler, bilmiyorum. Kapıldım akıntıya. Kapılmak istedim. Sana boş kağıtlarda kapıldığım gibi. Kapılmak istedim akıntıya.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mister1

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı