1
1 Beğeni

Öncelikle belirtmeliyim ki burada anlatılan hikayelerin gerçek kişi ve kurumlarla hiçbir ilgisi yoktur… belki de vardır? Gerçek yaşam öykülerinden esinlenerek kurgulanmış olabilir ama olmayabilir de…

Bana böyle bir köşe tahsis ettiği için butlann.com ailesine çok teşekkür ederim. Ailesi dedim ama Buttlan.com (yanlış yazdığımın farkındayım, eğer yazacağım kelimede aynı harften iki tane üst üste varsa ben bazen o iki tane olması gereken harfi şaşırıyorum. Örnek vermek gerekirse mukadderat yerine mukkaderat yazıyor ellerim bazı zamanlar. Konumuzla hiç alakası yok farkındayım, kusuruma bakmayın). Bir aile midir hiçbir fikrim yok açıkçası. Bana bir köşe fırsatı verdikleri doğru, tabii siteden ban yemezsem. Biraz gezineyim dedim çünkü çok ciddi içerikler var zaten sanırım hukukçuların çok olduğu bir yer. Buraya içerik üretecek arkadaşlar siz siz olun hukuki sürece girecek hareketler yapmayın. Bunlar donunuza kadar alırlar, almasalar bile o potansiyel hepsinde var muhtemelen. Cidden bu hukukçuların içten derinden hep bir isyanı var bir yöne doğru, bunu başka bir yazımda irdelerim belki, belki de irdelemem. Tamamen keyfime kalmış.

Bu ilk yazımla size merhaba demek istiyorum, sonrası tamamen zihnimin içine yolculuk. Eşlik etmek isteyenlerle beraber bir yolculuk… Genel olarak yazılarımda serbest çağrışım ilkesiyle hareket ederim. Bugün kafamın içinde yol yürüyecek dahi boşluk yok. İlk yazıyı yazmak için sanırım çok yanlış bir günün çok yanlış bir saatini seçtim. Geri dönmek yok bizde ama her türlü bu yazıya başlandıysa bitecek…

butlan ilk defa karşılaştığım bir terim. İlk başta “bütünleme ulan!!!” gibi bir şey sanmıştım, hala böyle birşey sanan varsa sanmasını kenara doğru bıraksın. Butlan “kendi kendini geçersiz kılma” imiş. Ölü doğmak gibi. Hukuki bir terimmiş hatta. Şaşırdık mı? Elbette hayır. Ulan insan bu güzel anlamlı kelimenin anlamını her yere yazar, site ismi çok güzel. Belki de yazılmıştır bilmiyorum, tüm içeriklere bakmadım.

Canım kafama göre bir şeyler yapmak istiyor sadece, sessizliğime ortak birileri arıyorum. Dedim ya kafam çok dolu bugün. İlk yazının günahı olmasın, ben bunu böyle köşeye doğru bırakayım.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mister1

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı