1
1 Paylaşım, 1 Beğeni

Bir şeylerin olmasını diliyorsunuz ancak hemen olmadığında karamsarlığa kapılıyor musunuz? Gelin hep beraber Pierre Franckh'in yazdığı Rezonans Kanunu kitabından yararlanarak dilemekle neler başarabiliriz ve hayatımızda oldurabiliriz inceleyelim. 

Rezonans titreşim, yankı anlamına gelmektedir. Evrendeki her şey birbiriyle titreşim halinde birbiriyle iletişim halindedir. Bu titreşimler mekan tanımadığı gibi zaman da tanımamaktadır. Bizim içimizde taşıdığımız olumlu ya da olumsuz enerji dış dünyada etki doğurur. Benzer olan her zaman benzerini çeker. Olumsuz bir enerji yayma sonucunda travmatik olaylar yaşamamak adına titreşim alanlarımızın farkında olmalıyız.  İstediğimiz şeyleri kalpten inanmalı ve olumsuz düşünceleri rezonans alanımızdan uzak tutmalıyız.

Kalp yaklaşık iki buçuk metrelik bir enerji alanıyla kaplıdır. Bu enerji alanı vücudumuzun dışına kadar yayılmaktadır. Kalbin yaydığı elektromanyetik sadece duygularımızla değil inançlarımızla da oluşmaktadır. Bu yüzden istediğimiz bir şeyi kalpten inanmak çok önemlidir. Bu sayede kendi içimizde yaydığımız titreşimler dış dünyadaki titreşimlerle birleşmekte(kendileriyle uyumlu frekansta enerji arar)ve isteklerimizi oluşturmaktadır. Yani benzer olan titreşim benzer olan titreşimi çekecektir. Atomlar titreşimler halindedir, kendimiz dair her şey titreşimden oluşur.

Yapılan araştırmalara göre duygular DNA'nın şeklini etkiler. Bu sayede olumlama yöntemiyle hastalıklardan kurtulabilir ve gün içerisinde pozitif duygularımızla sağlıklı bir hayat geçirebiliriz. DNA, kuantum alanıyla dünyadaki her şeyle bağlıdır. 

Yapılan bir deneyde bir anne fareden ayrılan ve dünyanın farklı yerlerine gönderilen 6 yavru fare anne de uyandırılan hislere karşı aynı tepkiler vermiştir.

                                     Zaman göründüğü gibi değildir. Sadece  tek bir yöne doğru akmaz ve   geçmişle  gelecek aynı anda gerçekleşir. 

                                                                                                                                      – Einstein

Kuantum fiziğinde (duygularımız,inançlarımız ) enerjimiz sadece mekanda değil zamanda da yayılır. Geleceğe gönderdiğimiz teklif dalgalarıyla gelecekten geçmişe gelen yankı dalgaları birbirlerine uyumlu olmaları sonucu bir olay gerçekleşir. Yani aslında gelecekte geçmişi etkilemekte ve birbirlerine gönderilen dalgalar sonucu hayatımıza şekil vermekteyiz. Aslında şimdiki zamanda geçmişte gönderdiğimiz teklif dalgalarından etkilenmektedir. O yüzden yapamıyorum değil bunu yapacağım, bunu istiyorum ve kalpten inanıyorum demeliyiz. Bilinçli ya da bilinçsiz yolladığımız bu dalgalar hayatımızı şekillendirir ve tek bir gerçeklik değil sonsuz sayıda gerçeklik vardır. Yarın gerçekleşme ihtimali olan tüm olayları bilincimiz belirler. İstemekten hiçbir zaman vazgeçmeyin. 

Atomun enerjisi düşüncelerimiz ve inançlarımız yoluyla ortaya çıkardığımız aynı güç alanından oluşur.Pieter Zeeman 1896 yılında manyetik bir gücün maddenin özünü değiştirebileceğini bulmuştur. Kalbimizdeki enerji atomun içinde bulunan elektrik veya manyetik  alanı değiştirerek atomu değiştirebilir.  Artık imkansız kelimesi anlamını yitirebilir. Kalbimizdeki enerjiyle atomları değiştirecek güce sahibiz. 

Hayatımızda ters giden şeyler olduğunda sürekli olumsuz düşüncelerimizle hayatımızı daha da kötüye körükleyen aslında bizleriz.  İçimizde bir boşluk hissederek o boşluğun daha çok yayılmasını sağlayan da bizleriz. Ters giden bir olayda isteklerimizi dileyerek ve inanarak o anki durumdan istediğimiz hayatı yaşayabilecek  kişiler de bizleriz. Düşüncelerinizi, duygularınızı yönetmek aslında hayatınızı yönetmek demektir.  İnsanları ve nesnelerin rezonans alanları birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızda istediğimiz ve özlem duyduğumuz şeyleri çağırmak bizim elimizdedir.

Başarılı olacağımıza ikna olmadan başarıyı yakalayamayız. 

REZONANS KANUNU

1. Her şeyi birbirine bağlayan bir enerji alanı var.

2. Bu enerji alanı, bizim rezonans alanımızla iletişim kurar.

3.Rezonans alanımızı duygularımızın,düşüncelerimizin ve özellikle de inançlarımızın enerjisiyle oluştururuz.

4. Bu enerjiyi kalbimizle,DNA'mızla ve düşüncelerimizle yayarız.

5. Rezonans alanı için uzaklığın da zamanın da önemi yoktur. 

6. Rezonans alanı sayesinde herkesle ve her şeyle aramızda bir bağ kurulur.

7.Bizimle rezonans içine giren her kim ya da her ne olursa olsun, bu duruma tepki vermekten başka şansı olmaz.

8. Bizimle rezonansa giren her şey istisnasız hayatımıza çekilir.

9.Biz de aynı şekilde diğer rezonans alanlarına karşı koyamayız ve bizimle uyum içinde titreştiklerinde onlara çekiliriz.

Bu maddeleri benimseyin ve kalpten dileyin. Rezonans alanımızı kendimiz oluşturur ve hayatımızı biz şekillendiririz. Yaratıcılığınıza sınırlar koymayın hayal edin ve harekete geçin. 

                    Bir hayalde öngörülmedikçe hiçbir şey gerçekleşmez. 

                                                                           – Carl August Sanburg

Kaynakça:

Rezonans Kanunu-Pierre Franckh


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Paylaşım, 1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

R. Dilara Gülsever
Butlann.com Editörü
Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı